nr 552 2737
Färgetsning
signerad Birgitta Wretling Jansson-86, 11/40, abstrakt komposition
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
100 kr |
| Såld: |
150 kr |
måndag 17 november 2008 kl 20:07:19
| Tid |
Kund |
Bud |
16/11 13:25:51
100 kr
17/11 14:39:38